DJ Szewczyk

Twój ulubiony DJ, poznaj mnie

nie przejmuj się szczegółami

Ja się nimi zajmę!

Zdaję sobie sprawę ile wysiłku trzeba włożyć w zorganizowanie perfekcyjnej imprezy. Wybór sali, cateringu, rozesłanie zaproszeń i wiele więcej. Warto więc przynajmniej oprawę muzyczną mieć z głowy i powierzyć ją komuś, kto zajmie się tym od a do z. Porozmawiajmy, opowiedz mi o swojej imprezie, a ja zajmę się resztą!

Twój dj na

Wesela

Grałem już na dziesiątkach wesel i po niemal każdym ludzie podchodzili do mnie i dziękowali za wspaniałą zabawę. Gram muzykę z każdych lat i dla każdego. Możesz być pewny, że ze mną Twoje wesele się uda!

Gram także na

Poprawinach

Jeśli wydaje Ci się, że poprawiny zazwyczaj są odpoczynkiem po weselu, to możesz się zdziwić. Na poprawinach, na których ja gram zabawa się niemal tak dobra jak podczas pierwszego dnia!

gram na

Balach

Jeśli potrzebujesz osoby, która sprawi, że Twoja studniówka, bal sylwestrowy lub impreza karnawałowa będzie niesamowitym przeżyciem i zabawą do białego rana nie mogłem trafić lepiej!

gram na

Dyskotekach

Oprócz dużych imprez gram także na dyskotekach i przyjęciach. Jeśli organizujesz imprezę tego typu, również możesz do mnie napisać i opowiedzieć o swojej imprezie.

gram też na

Innych imprezach

Jeśli planujesz inną imprezę niż powyżej opisane i potrzebujesz na niej świetnej muzyki i dobrej zabawy, to jestem osobą, która może Ci pomóc!

możesz być spokojny o

Profesjonalny sprzęt

Dobra impreza potrzebuje profesjonalnego sprzętu. Dysponuję świetnej jakości konsoletami firmy Yamaha, nowoczesnymi, bezprzewodowymi mikrofonami oraz doskonałym oświetleniem. Z takim sprzętem impreza po prostu musi się udać!

Chcesz, aby Twoja impreza
była udana?

Napisz do mnie